פריטים מוצגים

לכל הקטגוריות >

סל הקניות שלי

עגלת הקניות ריקה

לעבור לחנות

לילה לבן ב-iPlace

לילה לבן ב-iPlace

השתתפות גדולה באירוע לילה לבן ב-iPlace- בליל השקת אייפון 14 ומוצרי אפל החדשים בארץ.

לילה גדול של מכירות נערך בסניפנו בעיר שפרעם, בלילה בו הושקו אייפון 14 ו-Apple Watch S8 בארץ, וזאת בכדי שלקוחות iPlace יהיו הראשונים לקבל את המכשירים. בלילה, שנערך בין רביעי לחמישי בשבוע שעבר, הגיעו לסניפנו עשרות לקוחות חובבי אפל. אירוע זה קיבל את השם "לילה לבן" והיה האירוע הראשון מסוגו בחברה הערבית, שזכה להצלחה גדולה.

בזמן שלקוחות רבים נהנו מהמכירה המוקדמת שהשיקה רשת iPlace כמה ימים קודם לכן והבטיחו לעצמם את קבלת המכשירים בלילה הלבן, אחרים הגיעו לקנות את מכשירי האייפון 14 ו-Apple Watch S8 מהמלאי הזמין ברשת וחלקם ביקרו בסניף על מנת להתנסות במכשירי אפל החדשים.

ראוי לציין כי רשת iPlace, המשווקת הרשמית של מוצרי אפל, השיקה באמצע החודש את תהליך המכירה המוקדמת של אייפון 14 ואייפון 14 פרו, כמו גם מגוון נוסף של מוצרי אפל חדשים, לפני שהושקו ברחבי המדינה, זאת על מנת שהמעוניינים לרכוש מכשירים אלו יוכלו לבצע הזמנה מוקדמת בלשלושת סניפי הרשת בשפרעם, דיר אל אסד וטירה. הלקוחות שהזמינו במכירה המוקדמת, קיבלו את המוצרים החדשים עם הגעתם לסניפים המיועדים בחגיגות ה"לילה הלבן" בהן שררה אווירה מיוחדת. כל הלקוחות שביצעו קניה במסגרת הרכישה המוקדמת של אייפון 14 החדש ברשת iPlace אף קיבלו הטבה לרכישת אביזרים נלווים למכשיר בשווי 100 שקלים.