פריטים מוצגים

לכל הקטגוריות >

סל הקניות שלי

עגלת הקניות ריקה

לעבור לחנות

New iPads 2024

חדש!
iPad Pro עם שבב Apple M4 - דק במיוחד וקל לנשיאה, ו-iPad Air עם עיצוב חדש ושני גדלים, וכן עט Apple Pro החדש לחלוטין.
הזמנה מוקדמת מתחילה ב- 15.5

המוצר הכי דק של Apple אי פעם, עם כוח ללא תקדים. עיצוב חדש מהמם, ונשיאה קלה ביותר. עם מסך Retina XDR המתקדם ביותר בעולם. ביצועים מדהימים וגרפיקה שמשנה את התמונה עם שבב Apple M4. וחיי סוללה למשך יום שלם.

זמין כעת בגודל 11 אינץ' ומודל בגודל 13 אינץ' חדש לחלוטין עם מסך Retina Liquid מדהים. ביצועים עצומים עם כוח של שבב Apple M2. מצלמה חדשה בחלקה הקדמי במצב אופקי וסוללה שנשארת פעילה כל היום.

עיצוב שמחדש את גבולות היצירתיות כדי להניע את הרעיונות שלך למרחקים שאינך מתאר. בקרה קלה ומדויקת עם תכונות מתקדמות כמו לחיצה וסיבוב העט ותגובה מגעית. ועכשיו עם תמיכה בתכונת איתור המיקום כדי למצוא אותו בקלות באפליקציית המיקום.

M4 Chip

Apple עשתה קפיצה נדירה עם ה-iPad Pro החדש והציעה שבב M4 שמספק ביצועים משופרים ב-50% בהשוואה לדור הקודם של iPad Pro, והוא מהיר יותר פי 10 פעמים מ-iPad Pro המקורי. המעבד מצויד ביכולות גרפיות מתקדמות ביותר, כולל 10 ליבות ותמיכה בטכנולוגיות כמו זכרון זמני דינמי ומעקב קרני, עם תמיכה במסך ה-Ultra retina XDR החדש עם רזולוציה מדהימה וצבעים ובהירות ברמה הגבוהה ביותר. חוויית השימוש מתמקדת והכי נרגשת שהייתה אי פעם.

New Magic KeyBoard

המקלדת המוכרת של Apple קיבלה עיצוב חדש מהבסיס - החומר הראשי במקלדת הוחלף לאלומיניום למראה יוקרתי ועמידות משופרת. בנוסף, המקלדת מכילה כעת Trackpad גדול יותר ולראשונה מכילה רצועת פונקציות (כמו ב-Mac) לביצוע פעולות במהירות כגון העלאת והורדת עוצמת הקול מהמקלדת בקלות. כל זה במקלדת דקה וקלה יותר מהדור הקודם! זמינה בשני צבעים - לבן ושחור.