פריטים מוצגים

לכל הקטגוריות >

סל הקניות שלי

עגלת הקניות ריקה

לעבור לחנות

מעבד מהיר במיוחד.

חיי סוללה משופרים.

קישוריות דור 5 סופר מהירה.

עיצוב אהוב ועמיד.

מצלמה מדהימה.

כפתור הבית האהוב.

מהירות וביצועים הגנים הטובים עוברים במשפחה

iPhone SE פועם עם אותו השבב החזק A15 Bionic שנמצא ב iPhone 13.

אפליקציות ויישומים נטענים למכשירכם במהירות הבזק ובזכות ה A15 Bionic כמעט כל פעולה שתעשו תשתפר. אבל לא רק זה! גם הגרפיקה במשחקים איכותית הרבה יותר.

חיי סוללה חזקים יותר

כדי להטעין את ה iPhone SE צריך פשוט להניח אותו על המטען האלחוטי או לחבר מתאם בעל כוח של W20 ומעלה. בזכות הסוללה, השבב וה iOS 15 שעובדים יחד, תכלו להטעין את הסוללה תוך 30 דקות בלבד מאפס ל 50 אחוזים.

מצלמה שתעשה לכם חשק לצלם יותר

בזכות השבב החכם A15 Bionic התמונות שלכם יצאו מדהים!

5G

הורדות מהירות יותר. סטרימינג חלק יותר. חווית משחקים טובה יותר. פחות תקלות והרבה יותר כיף!

ה G5 מאיץ את הדברים, מהעברת נתונים בזמן אמת במשחקים מרובי משתתפים ועד שיתוף ווידאו. גם ה FaceTime באיכות חדה יותר וגם ה SharePlay חלק יותר אפילו כשאתם בתנועה, וכדי לשמור על חיי הסוללה iPhone SE עובר למצב נתונים חכמים כשאינכם זקוקים למהירות ההפעלה הזו.

חזק בנפילות וגם עמיד בפני נוזלים

iPhone SE מעוצב בקפידה ובעל זכוכית חזקה במיוחד וזאת כדי לאפשר לו עמידות בפני מכות ונפילות וגם עמידות בפני נוזלים שונים כמו מים, קפה ואפילו בפני אבק.

סצנות בתאורה נמוכה. בדיוק מתאים לווידאו

קדימה, תמשיכו להריץ את המצלמה. הווידאו המשופר ב-iPhone SE קולט כמות מדהימה של פרטים - כולל קווי מתאר, צללים והדגשות - אפילו כשהשמש שוקעת.

כפתור הבית המוכר והאהוב.

תוכלו לבטל את נעילת הטלפון שלכם ולהיכנס לאפליקציות בדרך פשוטה, מהירה ומאובטחת עם זיהוי האצבע. אתם יכולים אפילו להשתמש בו עם Apple Pay כדי לקנות בחנויות מקוונות או לשלם בחנויות - וזה מבלי להוציא את כרטיס האשראי שלכם.