פריטים מוצגים

לכל הקטגוריות >

סל הקניות שלי

עגלת הקניות ריקה

לעבור לחנות

Apple Watch Series 8

עיצוב ועמידות
מקסים ביופיו ונועד להישאר כך.
חלק וללא רבב. שיא העיצוב.
Apple Watch Series 8 כולל תצוגה גדולה ומבריקה הפועלת ברצף. גבולות צרים מביאים את המסך לקצה, וכתוצאה מכך נוצרת אינטגרציה אלגנטית עם הקימור של המארז.
יותר קשיח מקשיח.
אותם החידושים ששימשו ליצירת התצוגה היפה הפועלת ברצף מקצה לקצה עוזרים גם להפוך אותו לעמיד להפליא. חזית גבישית קדמית עבה, הנדסה חזקה ובסיס שטוח הופכים אותו לעמיד בפני סדקים.
עמיד בפני מים
מתאים לשחייה עם עמידות בפני מים WR50.
עמיד בפני אבק
תעודת IP6X
עמיד בפני סדקים
עוצב במטרה להיות חזק
בריאות
למען בריאות יותר טובה בשבילכם.
ככל שאתם מעודכנים יותר לגבי בריאותכם, כך אתם יכולים להשפיע עליה יותר. חיישני הבריאות המתקדמים ב-Apple Watch Series 8 מספקים תובנות שיעזרו לכם להבין טוב יותר את הבריאות שלכם.
הכירי את חיישן הטמפרטורה.
קבלי הבנה על מחזורך בצורה חסרת תקדים. Apple Watch Series 8 כולל חיישן חדשני שעוקב אחר הטמפרטורה שלך בזמן השינה, כך שתוכלי לעקוב אחר שינויים לאורך זמן. מעקב המחזור משתמש בנתונים אלה כדי לספק אומדן רטרוספקטיבי של זמן הביוץ שלך, מה שיכול להיות מועיל לתכנון המשפחה. בשילוב עם קצב הלב ונתוני המחזור המתועד, תקבלי תצוגה מפורטת של המחזור החודשי שלך.
דרך קלה יותר להבין מתי סביר להניח שעברת תהליך ביוץ.
תחזיות מחזור. פחות סימני שאלה. קבלי תחזיות מחזור משופרות עם נתוני טמפרטורת שורש כף היד. כעת תוכלי לקבל התראות אם נתוני המחזור המתועד שלך מראים סטייה אפשרית במחזור, כמו מחזור לא סדיר או ממושך. תוכלי לשתף את היסטוריית המחזור שלך עם הרופא שלך לשיחות מושכלות יותר.
נתוני מעקב המחזור שלך נשארים במכשיר שלך ומוצפנים כאשר הטלפון שלך נעול באמצעות קוד גישה, זיהוי מגע או זיהוי פנים.
מכונת החלומות.
אפליקציית השינה לא רק עוקבת אחר זמן השינה שלכם. היא מראה לכם כמה זמן הייתם במצב שינה REM, שנת ליבה או שינה עמוקה, כמו גם מעקב אחרי פעמים שבהם ייתכן שהתעוררתם.
איזה שעון Apple Watch מתאים לכם?